Julia Strömberg, Motiv från Bunn, Gränna
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Motiv från Bunn, Gränna, olja på duk fäst på pannå, 26x35 cm. Sannolikt utförd omkring 1900. Spår av signatur.
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Skador
743463
2020-03-08