Kolbox / kolhävare

Kolbox / kolhävare
Kolbox / kolhävare
Kolbox / kolhävare
Kolbox / kolhävare
Kolbox / kolhävare
Kolbox / kolhävare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOLBOX / KOLHÄVARE, sent 1800-tal, koppar, handtag i målad metall i form av maskaron, mått 30x40x40 cm

Åldersrelaterat slitage, smärre bucklor

743489

2020-03-25