Stor reklamskylt Solstickan
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REKLAMSKYLT, stor reklamskylt / "tändsticksask" för ´Solstickan´, handmålad masonit, utförd av Sörborg Reklam Skellefteå, H ca 210 cm, B ca 113 cm, D ca 37 cm
Skador: Slitage, skador och repor, öglor för upphängning
743492
2020-03-01