Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEN LIDBERG (1929-2009): (6) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografo, bladmått ca 17x16 cm, oramade
743495
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här