Sven Lidberg litografier

Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): (6) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografo, bladmått ca 17x16 cm, oramade

743495

2020-03-01