Fåtöljer 1 par s.k. Emma

Fåtöljer 1 par s.k. Emma
Fåtöljer 1 par s.k. Emma
Fåtöljer 1 par s.k. Emma
Fåtöljer 1 par s.k. Emma
Fåtöljer 1 par s.k. Emma
Fåtöljer 1 par s.k. Emma
Fåtöljer 1 par s.k. Emma
Fåtöljer 1 par s.k. Emma

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, s.k. Emma, 1940-tal, sammets klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, fläckar, skada på snörmakeriet

743496

2020-03-06