Kompass 1900-talets första hälft
Valmis
2020-04-12
743504
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
KOMPASS, 1900-talets första hälft, mässing, märkt Lyth Sweden, kompassens diameter ca 23 cm
Ingår i temaauktionen Nautica
Bruksslitage