Kompass 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOMPASS, 1900-talets första hälft, mässing, märkt Lyth Sweden, kompassens diameter ca 23 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

Bruksslitage

743504

2020-04-12