Lars Jonsson litografi
Closed
2020-03-11
743505
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Skärfläckor, litografi, signerad och numrerad 3/100, dagmått 22,5 x 33,5 cm.
Ej examinerad ur ram.