Gunnar Norrman "Björnbärsrankor"
Vollendet
2020-03-09
743507
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
GUNNAR NORRMAN, "Björnbärsrankor", torrnål, signerad daterad 1979 samr numrerad 46/100, plåtstorlek 25,5 x 18,5 cm.
Ej examinerad ur ram.