Gunnar Norrman "Björnbärsrankor"

Gunnar Norrman
Gunnar Norrman

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR NORRMAN, "Björnbärsrankor", torrnål, signerad daterad 1979 samr numrerad 46/100, plåtstorlek 25,5 x 18,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

743507

2020-03-09