Lars Jonsson bok "En dag i maj" med färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952), bok "En dag i maj", Atlantis Stockholm,1990, osprättad, numrerad lös litografi, signerad, både boken och litografin numrerade 35/200, 34 x 26,5 cm, i pappkasett.
743525
2020-03-10