Lars Jonsson bok "En dag i maj" med färglitografi

Lars Jonsson bok
Lars Jonsson bok
Lars Jonsson bok
Lars Jonsson bok
Lars Jonsson bok
Lars Jonsson bok

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952), bok "En dag i maj", Atlantis Stockholm,1990, osprättad, numrerad lös litografi, signerad, både boken och litografin numrerade 35/200, 34 x 26,5 cm, i pappkasett.

743525

2020-03-10