Oljemålning av Mårten Eskil Winge

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ESKIL WINGE (1825-1896): kustmotiv, signerad ME Winge samt a tergo, olja på pannå, ca 74x60 cm

mindre repa, fernissad

743526

2020-03-06