Lars Jonsson signerade böcker
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS JONSSON, 2 st böcker, "En dag i maj", Atlantis Stockholm, 1990, samt "Ön bilder från en sandrevel", Atlantis, Stockholm, 1983, båda signerade, en av dem med dedikation.
Mindre bruksslitage.
743528
2020-03-11