Lars Jonsson signerade böcker

Lars Jonsson signerade böcker
Lars Jonsson signerade böcker
Lars Jonsson signerade böcker
Lars Jonsson signerade böcker
Lars Jonsson signerade böcker
Lars Jonsson signerade böcker

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JONSSON, 2 st böcker, "En dag i maj", Atlantis Stockholm, 1990, samt "Ön bilder från en sandrevel", Atlantis, Stockholm, 1983, båda signerade, en av dem med dedikation.

Mindre bruksslitage.

743528

2020-03-11