Fartygslogg

Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FARTYGSLOGG, mässing, Walker´s "Rocket", Birmingham, 1900-talets mitt, längd ca 32

Ingår i temaauktionen Nautica

Brukslitage, 1 visare saknas samt stötmärke

743536

2020-04-12