Kinesisk semiantik matta

Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATTA, gallerigång, Kina, ljus botten med blå och roströda dekorer, ca 330x78 cm

Skador: Slitage, slitna fransar

743541

2020-03-01