Mockaskedar Ela Danmark

Mockaskedar Ela Danmark
Mockaskedar Ela Danmark
Mockaskedar Ela Danmark
Mockaskedar Ela Danmark
Mockaskedar Ela Danmark
Mockaskedar Ela Danmark
Mockaskedar Ela Danmark
Mockaskedar Ela Danmark

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

MOCKASKEDAR, 6 dlr, emaljerat och förgyllt silver (925), Ela, Danmark, längd ca 10 cm, i orginalkartong, total vikt ca 57 g

Smärre slitage, ena med emaljskada

743551

2020-03-05