Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
MOCKASKEDAR, 6 dlr, emaljerat och förgyllt silver (925), Ela, Danmark, längd ca 10 cm, i orginalkartong, total vikt ca 57 g
Smärre slitage, ena med emaljskada
743551
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här