Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACOB LANDAU(1917-2001): "Status Quo", signerad, onumrerad, mått ca 44x35 cm
Fläckar förekommer, smärre gulnad, ramen sitter lös
743554
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här