Jabob Landau

Jabob Landau
Jabob Landau

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOB LANDAU(1917-2001): "Status Quo", signerad, onumrerad, mått ca 44x35 cm

Fläckar förekommer, smärre gulnad, ramen sitter lös

743554

2020-03-05