Gustav Arne

Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Svart skuta Bäckvikens hamn, aug 1973", olja på duk, signerad G. Arne 1973, ca 75x63 cm

Zustandsbeschreibung

743558

2020-03-01