Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Svart skuta Bäckvikens hamn, aug 1973", olja på duk, signerad G. Arne 1973, ca 75x63 cm
Zustandsbeschreibung
743558
2020-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner