Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BERT JOHNNY NILSSON (1934-2004): komposition, signerad B Johnny Nilsson, daterad -60 och numrerad 359/400, färglitografi,ca 87x60 cm
743559
2020-03-01