Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRAM VAN VELDE (Holland, 1895-1981): Komposition, signerad, EA-upplaga, litografi, oramat blad, bladmått ca 46,5x66 cm
mindre veck/fiber i pappret, fläck nedre kant
743561
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här