Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEREOSKÅP, 1800-talets andra hälft, brewster-typ, fodral i mahogny, medföljer cirka 40 st stereobilder, blandat äldre och nyare bilder, mått på stereoskop ca 17x18 cm
Bruksslitage
743566
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här