Stereoviews stereoscope

Stereoviews stereoscope
Stereoviews stereoscope
Stereoviews stereoscope
Stereoviews stereoscope
Stereoviews stereoscope
Stereoviews stereoscope
Stereoviews stereoscope
Stereoviews stereoscope

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEREOSKÅP, 1800-talets andra hälft, brewster-typ, fodral i mahogny, medföljer cirka 40 st stereobilder, blandat äldre och nyare bilder, mått på stereoskop ca 17x18 cm

Bruksslitage

743566

2020-03-05