Howar Kanowitz

Howar Kanowitz
Howar Kanowitz
Howar Kanowitz
Howar Kanowitz
Howar Kanowitz
Howar Kanowitz

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOWARD KANOWITZ (USA född 1929): Vit häst, signerad Kanowitz, 38/100, färgoffsetlitografi, 76x49 cm

Skador: Något gulnad blad

743569

2020-03-01