Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
VAS, lysterglasyr, dekor med tempellejon, 1900-talets första del, bär märkning, H ca 28 cm, Diam ca 33 cm
Skador: Nagg runt fotring, liten glasyrnagg på livet
743574
2020-03-01