Vas Art Noveau

Vas Art Noveau
Vas Art Noveau
Vas Art Noveau
Vas Art Noveau
Vas Art Noveau
Vas Art Noveau
Vas Art Noveau
Vas Art Noveau
Vas Art Noveau
Vas Art Noveau

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

VAS, lysterglasyr, dekor med tempellejon, 1900-talets första del, bär märkning, H ca 28 cm, Diam ca 33 cm

Skador: Nagg runt fotring, liten glasyrnagg på livet

743574

2020-03-01