Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUPKOPP, TUMLARE, silver, 1700-tal, supkopp med infällt mynt Adolf Fredrik 1751, tumlare Johan Wilhelms Zimmerman (1785-1804/17), höjd ca 3-4 cm totalvikt ca 77 g
Bucklor, slitage
743580
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här