Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, 1800-talets slut, gustaviansk stil, förgylld, tyg av Tricia Guild, sitthöjd 40 cm
Renoverad, färgbortfall,lagningar
743588
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här