Karmstol gustaviansk stil

Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, 1800-talets slut, gustaviansk stil, förgylld, tyg av Tricia Guild, sitthöjd 40 cm

Renoverad, färgbortfall,lagningar

743588

2020-03-01