Soffa, Rolf Benz

Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz
Soffa, Rolf Benz

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLF BENZ, soffa, 3-sits, svart läder samt lackerade ben i metall, sitthöjd ca 43, L ca 220 cm

Skador: Smärre slitage samt 2 retuscherade längre repor

743589

2020-03-01