Spegel gustaviansk stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, förgylld och bronserad, gustaviansk stil, oval form, dekor av pärlstav samt skuren dekor av rosett samt lagerblad, höjd ca 68 cm
Mindre spricka på krönets rosett, smärre avslag på pärlstaven, mindre avslag förekommer
743590
2020-03-05