Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, med jalusi, stomme i ek, höjd ca 203, 50x90 cm
Bruksslitage, saknas nyckel, olåst
743591
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här