Arkivskåp med jalusi

Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, med jalusi, stomme i ek, höjd ca 203, 50x90 cm

Bruksslitage, saknas nyckel, olåst

743591

2020-03-05