Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL/VÄGGFÄLT, jugend, ram i mahogny, fasettslipat spegelglas, 1900-talets första del, H ca 250 cm, B ca 76
Skador: Mindra skada på spegelhinna
743599
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här