Spegel / väggfält jugend

Spegel / väggfält jugend
Spegel / väggfält jugend
Spegel / väggfält jugend
Spegel / väggfält jugend
Spegel / väggfält jugend
Spegel / väggfält jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL/VÄGGFÄLT, jugend, ram i mahogny, fasettslipat spegelglas, 1900-talets första del, H ca 250 cm, B ca 76

Skador: Mindra skada på spegelhinna

743599

2020-03-01