Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMRINGAR, 2 st, 18 k guld, varav 1 stämplad Lantz Guld-& Silversmide Roland, Stockhom 1969, den andra med otydliga stämplar, innerdiameter ca 60-65 mm, vikt 8,9 g
Bucklor
743602
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här