Gustaviansk spegel

Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

SPEGEL, gustaviansk 1700-talets slut, bronserad och förgylld. höjd 81 cm, bredd 29,5 cm.

Senare glas, senare bronsering

743622

2020-03-02