Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
SPEGEL, gustaviansk 1700-talets slut, bronserad och förgylld. höjd 81 cm, bredd 29,5 cm.
Senare glas, senare bronsering
743622
2020-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här