Sybord valnöt
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SYBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i valnöt, stomme i betsad furu, med tvärslå, låda i sargen med uppdelare, höjd ca 75, 50x40 cm
Skivan med smärre fanerspricka, smärre repor på skiva, nyckel saknas
743633
2020-03-05