Sybord valnöt

Sybord valnöt
Sybord valnöt
Sybord valnöt
Sybord valnöt
Sybord valnöt
Sybord valnöt
Sybord valnöt
Sybord valnöt

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SYBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i valnöt, stomme i betsad furu, med tvärslå, låda i sargen med uppdelare, höjd ca 75, 50x40 cm

Skivan med smärre fanerspricka, smärre repor på skiva, nyckel saknas

743633

2020-03-05