Marianne Taube oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIANNE TAUBE (Göteborg, 1928-1992),: "Från Vinga III", signerad och daterad -65, olja på duk, ca 66 x 66 cm.
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Mindre hål.
743634
2020-03-08