Hilde B Rubenstein akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HILDE B RUBINSTEIN (Augsburg 1904-Göteborg 1997): Palatsvy, akvarell, signerad och daterad August - 35, dagmått 34 x 48,5 cm.
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.
743636
2020-03-08