Horst Janssen etsning

Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HORST JANSSEN (1929-1995): "Judith Golzius n. Sprange", 1976, etsning, signerad, oramat blad, bladmått ca 63,5x47 cm

taperester baksida, gått igenom pappret något övre hörnen

743637

2020-03-09