Elvine Osterman oljemålning

Elvine Osterman oljemålning
Elvine Osterman oljemålning
Elvine Osterman oljemålning
Elvine Osterman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELVINE OSTERMAN (1908-1997): "Flicka i blå stol", signerad, olja på duk, ca 63,5 x 56 cm.

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

Krackelyr.

743638

2020-03-08