Klubbat för:
9 000 SEK
12 000 SEK
HANS J WEGNER, "AT-312", matbord, Andreas Tuck, Danmark, ek, skivor fanerade med teak, två iläggsskivor, brännmärkt, höjd ca 72, 140x90 cm, total längd 240 cm
Repor, märken, slitage
743642
2020-03-02