Matbord Hans Wegner AT312

Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312
Matbord Hans Wegner AT312

Klubbat för:

9 000 SEK

12 000 SEK

HANS J WEGNER, "AT-312", matbord, Andreas Tuck, Danmark, ek, skivor fanerade med teak, två iläggsskivor, brännmärkt, höjd ca 72, 140x90 cm, total längd 240 cm

Repor, märken, slitage

743642

2020-03-02