Bordsur i rokokostil

Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil
Bordsur i rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1900-tal, rokokostil, dekorornament i mässing, höjd ca 36 cm, nyckel medföljer

Skador: Urglas trasigt, medföljer, mässingsdekor lös, medföljer, bruksslitage, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen

743646

2020-03-05