Bordsur i rokokostil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, 1900-tal, rokokostil, dekorornament i mässing, höjd ca 36 cm, nyckel medföljer
Skador: Urglas trasigt, medföljer, mässingsdekor lös, medföljer, bruksslitage, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen
743646
2020-03-05