Matbord Svante Skog

Matbord Svante Skog
Matbord Svante Skog
Matbord Svante Skog
Matbord Svante Skog
Matbord Svante Skog
Matbord Svante Skog
Matbord Svante Skog
Matbord Svante Skog

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANTE SKOG, soffbord, teak, 1960-tal, stämpelmärkt Säffle Möbelfabrik, höjd ca 53, diamater ca 103 cm

Bruksslitage, stötmärken kring skivans kant, ett av benent något löst

743663

2020-03-05