Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
500 EUR
GATLYKTA, mellan europa, rokoko 1700-tal, målad bleckplåt, lyktans höjd ca 80 cm, bredd 65 cm, skaftets längd 170 cm
Skador, färgbortfall, glasen saknas
743667
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här