1700-tals gatlykta

1700-tals gatlykta
1700-tals gatlykta
1700-tals gatlykta
1700-tals gatlykta
1700-tals gatlykta
1700-tals gatlykta
1700-tals gatlykta
1700-tals gatlykta

Klubbat för:

520 EUR

500 EUR

GATLYKTA, mellan europa, rokoko 1700-tal, målad bleckplåt, lyktans höjd ca 80 cm, bredd 65 cm, skaftets längd 170 cm

Skador, färgbortfall, glasen saknas

743667

2020-05-17