Svetoslav Novossadiuk oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats on the Grand Piano", monogramsignerad NS, olja på duk, ca 70x69 cm, oramad

743669

2020-03-02