Skrin på benställning 1700-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, barock, ek, karvsnitts dekor, datering antingen 1715 eller 1751, höjd ca 52, 48x38 cm

Skador: Senare benställning,lås saknas

743673

2020-03-01