Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, barock, ek, karvsnitts dekor, datering antingen 1715 eller 1751, höjd ca 52, 48x38 cm
Skador: Senare benställning,lås saknas
743673
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här