Karl Andersson & Söner

Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner
Karl Andersson & Söner

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, 6 st stolar, efter en modell av Carl Malmsten, furu, etikettmärkt Karl Andersson & söner, stolarnas höjd 78 cm

Skador: Slitage och märken, några ryggar behöver limmas om

743686

2020-03-01